Dział sprzedaży

Ryszard Szenkowski

tel.: 32 266-40-89, 32 299-92-95

32 297-07-77

tel.: 502-061-031

e-mail: ryszard@kragum.com.pl

gg: 40374064

Stanowisko: Handlowiec

Lidia Migoń

tel.: 32 266-40-89, 32 299-92-95

32 297-07-77

tel.: 509-587-977 (do godz. 1600)

e-mail: lidia@kragum.com.pl

gg: 6953325

Stanowisko: Handlowiec

Dział ofert

Monika Kusztyb - Felis

tel.: 32 299-80-47, 504-092-815

e-mail: monika@kragum.com.pl

gg: 23083662

Stanowisko: Kierownik działu sprzedaży
Stanowisko: Handlowiec

Kierownicy działu produkcji

inż. Agata Cebula

tel.: 32 298-28-28

e-mail: agata@kragum.com.pl

gg: 3639184

Stanowisko: Kierownik produkcji uszczelnień i wyrobów formowych

inż. Dariusz Noskow

tel.: 32 299-81-69

e-mail: darek@kragum.com.pl

Stanowisko: Kierownik obróbki skrawaniem.

inż. Grzegorz Ligas

tel.: 32 298-28-28

e-mail: kragum2@kragum.com.pl

Stanowisko: Kierownik produkcji uszczelnień wycinanych.

inż. Rafał Galor

tel.: 32 299-81-69, 504-092-816

e-mail: rafal@kragum.com.pl

gg: 1115288

Stanowisko: Kierownik produkcji uszczelnień toczonych

Barbara Maciąg

tel.: 32 299-80-47

e-mail: basia@kragum.com.pl

Stanowisko: Asystentka kierownika produkcji uszczelnień toczonych

Doradca techniczny

mgr inż. Piotr Kowalski

tel.: 32 298-28-28, 508-300-008

e-mail: kragum1@kragum.com.pl

Stanowisko: Doradca techniczny

Dział zamówień

Agnieszka Piątek

tel.: 32 363-44-44

e-mail: agnieszka@kragum.com.pl

gg: 4667255

Stanowisko: Handlowiec

Karolina Balińska

tel.: 32 363-44-44

e-mail: karolina@kragum.com.pl

gg: 8342372

Księgowość

Joanna Kulawik

tel.: 32 363-55-55

e-mail: ksiegowosc@kragum.com.pl

gg: 19113680

Stanowisko: Główna księgowa

Zarząd

Marcin Kramarz

tel.: 32 363-44-44

e-mail: marcin@kragum.com.pl

gg: 642103

Stanowisko: Dyrektor do spraw produkcji

Magdalena Serdyńska

tel.: 32 363-55-55

e-mail: magda@kragum.com.pl

gg: 3721658

Stanowisko: Dyrektor finansowy i kierownik zakupów

Sławomir Jastrzębski

tel.: 504-092-814, 71 317-66-55

e-mail: slawek@kragum.com.pl

gg: 2390390

Stanowisko: Kierownik oddziału

Małgorzata Jastrzębska

tel.: 514-750-820, 71 317-66-55

e-mail: filia@kragum.com.pl

gg: 1404383

Stanowisko: Handlowiec

Zbigniew Zamorski

tel.: 71 317-66-55

e-mail: filia@kragum.com.pl

gg: 2260477

Stanowisko: Handlowiec

Alicja Szafrańska

tel.: 71 317-66-55

e-mail: filia1@kragum.com.pl

Stanowisko: Handlowiec

KRAGUM Spółka z o.o.

Centrala w Sosnowcu

ul. Lelewela 10, 41-219 Sosnowiec

e-mail: kragum@kragum.com.pl

tel.: 32 266-40-89

tel.: 32 299-92-95

tel.: 32 297-07-77

fax: 32 266-40-89

Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek od 700 do 1600

KRAGUM Spółka z o.o.

Filia w Środzie Śląskiej

ul. Malczycka 2, 55-300 Środa Śląska

e-mail: filia@kragum.com.pl

tel.: 71 317-66-55

fax: 71 317-44-93

Godziny otwarcia : Poniedziałek - Piątek od 700 do 1600

NIP: 6443272976, Regon: 240272356

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach KRS: 0000328214

Wysokość kapitału zakładowego: 1752000,00 zł

Centrala w Sosnowcu

Współrzędne GPS

50.305391, 19.186972

Filia w Środzie Śląskiej

Współrzędne GPS

51.164578,16.586634

CAPTCHA Image

© MULTIPRO Arkadiusz Król